Tradicinis XXV bėgimas Elektrėnai – Vievis – Trakai skirtas Baltijos kelio dienai paminėti kartu su Sauliumi Bauru

Rugpjūčio 19 d. buvo surengtas bėgimas maršrutu Elektrėnai–Vievis–Trakai, skirtas Baltijos kelio dienai paminėti. Kaip ir ankstesniais metais, vienas iš šio renginio iniciatorių – savivaldybėje žinomas sportininkas Saulius Bauras.

Prie Elektrėnų savivaldybės Šimtmečio aikštės S. Baurą palydėjo meras Kęstutis Vaitukaitis ir gausus būrys savivaldybės administracijos darbuotojų, ESSC direktorius Alfredas Antanas Vainauskas, sportininkai, būrys kitų bendraminčių Jie bėgikui ir jį lydėjusiems įvairaus amžiaus sportininkams palinkėjo sėkmingo bėgimo.

Visiems susirinkusiems akordeonu tradiciškai pagrojo S. Bauro sūnus M. Bauras ir palinkėjo tėčiui sėkmingo bėgimo.

Vievyje bėgikus pasitiko ir pavaišino Vievio kultūros centro darbuotojai, Vievio paslaugų centro kolektyvas. Truputį pailsėję bėgikai pasuko Trakų link. Apie 13.40 val. elektrėniškius pasitiko ir pasveikino Trakų meras Andrius Šatevičius ir administracijos darbuotojai, kūno kultūros ir sporto centro atstovai.

Alinant 30 laipsnių karščiui visą trasą ryžosi įveikti Saulius Bauras, Helmutas Zabarauskas, Juozas Gudeliūnas, Povilas Misevičius, Andrius Valatkevičius.

Dėkojame visiems sportininkams, Elektrėnų savivaldybės sporto centrui, Elektrėnų miesto savivaldybei, Vievio ir Trakų miestams už pagalba puoselėjant gražias tradicijas.

ESSC administracija