Buriavimas
Greitasis čiuožimas
Vandensvydis
Dailusis čiuožimas
Sportiniai šokiai
Baidarių ir kanojų irklavimas
Dziudo
Lengvoji atletika
Gimnastika
Plaukimas

BURIAVIMAS

Mėgstantiems aktyvią sportinę veiklą gamtoje prie vandens, siūlome išmėginti buriavimą. Buriuotojai išmoks ne tik pažaboti vėją, valdyti burlaivį, bet ir surišti įvairiausius mazgus. Buriavimo sportas- sparčiai populiarėjanti sporto šaka. Lietuvoje nuolat vyksta buriavimo varžybos įvairiuose vandens telkiniuose. Žiemos metu vaikai gerina savo bendrą fizinį pasirengimą – treniruojasi sporto salėje. Taip pat paplitusios treniruotės su vėjaračiais. Vėjaratis – tai triratė transporto priemonė, varoma bure. O kai užšąla ledas, vėjaračio ratus pakeitus į pačiūžas, jis lengvai pavirsta į ledroges – giminingą transporto priemonę. 

Darius Gerasimavičius
Tel.  +370 602 17 070

GREITASIS ČIUOŽIMAS

 

Elektrėnuose vyksta greitojo čiuožimo trumpuoju taku treniruotės. Turime skirti dėmesio ir technikai ir taktikai. Mūsų treniruotėms būtina konkurencija. Sportininkai yra ruošiami tam, kad per varžybas būtų pasiruošę psichologiškai ir fiziškai. Dėl to nuo mažų dienų mes mokomės ir griūti, ir atsikelti.

Vladislovas Rudzinskas
Tel.  +370 671 96 787

VANDENSVYDIS

 

Vandensvydis – sportinis žaidimas su kamuoliu vandenyje. Komandą sudaro 7 žaidžiantys (vienas jų vartininkas) ir 6 atsarginiai vandensvydininkai. Plaukiant įvairiais stiliais, stumiant arba perduodant kamuolį vienas kitam siekiama jį įmesti į varžovo vartus bei neleisti įmesti į savuosius. Žaidėjui (išskyrus vartininką) leidžiama kamuolį laikyti tik 1 ranka, draudžiama smūgiuoti kumščiu, kojomis liesti baseino dugną. 

Anton Sugoniak
Tel. +370 671 57 758

DAILUSIS ČIUOŽIMAS

Pradedantiesiems čiuožėjams dailusis čiuožimas yra kaip poilsis ir laisvalaikio praleidimas. Čiuožėjai atlieka daugybę įvairių pratimų dėl įvairių grupių raumenų sustiprinimo, sąnarių lankstumo. Dvi - tris valandas pasitreniravus šaltame ore, pagerėja širdies darbas, kvėpavimo organų veikla bei nervinės sistemos. Tuo pačiu grūdinamas organizmas. Tiems kas reguliariai treniruojasi sustiprėja sveikata, raumenys, kūno laikysena. Čiuožėjai tampa ištvermingi. Kartu su fiziniu pasiruošimu vystosi charakterio ugdymas. Atliekant pratimus ant ledo reikalinga drąsa, ryžtingumas bei valia. Net atliekant nesudėtingą elementą reikalinga į jį įdėti daug darbo, kad gautųsi tikslus ir gražus. Didelę naudą duoda užsiėmimai dailiuoju čiuožimu estetiniam lavinimui, išsivysto geras muzikinis pasiruošimas, vystosi meninės fantazijos.

 


Ramunė Satkauskaitė
Tel. numeris: +370 687 01 409

 


Gintarė Ašmenienė
Tel. numeris: +370 677 69 675 


SPORTINIAI ŠOKIAI

 
 

Sportiniai šokiai, sporto šaka – meno forma, susijusi su kūno judesiais, paprastai ritmiškais muzikai.

Marija Prūsaitis
Tel. +370 672 69 669 

BAIDARIŲ IR KANOJŲ IRKLAVIMAS

 

Mėgstantiems aktyvią sportinę veiklą gamtoje prie vandens, siūlome išmėginti baidarių ir kanojų irklavimą. Lankydami užsiėmimus išmoksite irklų pagalba valdyti baidarę ar kanoją, praleisite daug laiko prie vandens, susirasite naujų draugų, patirsite daug nuotykių. Irkluotojai nuolat dalyvauja varžybose įvairiuose vandens telkiniuose Lietuvoje ir ne tik. Vasaros metu irkluotojams organizuojamos sportinės stovyklos.

Ovidijus Manomaitis
Tel. +370 650 12 995 

DZIUDO

 

Dziudo – tai šiuolaikinė japonų kovos meno ir kovinio sporto rūšis, atsiradusi Japonijoje XIX a. pabaigoje. Pavadinimo kilmė- dziu-do „lankstus kelias“. Nuo kitų kovos menų dziudo skiriasi tuo, kad varžovas įvairiais būdais smaugiamas, permetamas, parverčiamas ant žemės, užlaužiamos jo kūno dalys.

Milda Bočkovė 
Tel. +370 677 23 969

Kęstas Vitkauskas
Tel. +370 687 93 940

Ramūnas Žemaitaitis
Tel. +370 600 01 505 

 

LENGVOJI ATLETIKA

 
 

Lengvoji atletika- sporto karaliene tituluojama universali sporto šaka, apimanti bėgimo, metimų ir šuolių rungtis. Norintys sportuoti lengvąją atletiką tikrai atras sau tinkančią ir patinkančią rungtį pagal savo charakterį ir individualias fizines savybes. Ilgų distancijų bėgikai išlavina ne tik greičio, bet ir ištvermės savybes, sprinteriai ugdo jėgą, šuolininkai į aukštį ar tolį išlavina šuolio ir sprogstamos jėgos savybes, stiprių pečių ir rankų sportininkai renkasi kūjo, disko, ieties metimo ar rutulio stūmimo rungtis.

Irma Ivoškienė
Tel. +370 684 33 890

Andrius Valatkevičius
Tel. +370 605 79 929

SPORTINĖ GIMNASTIKA

 

Tai sporto šaka, kuri reikalauja jėgos, grakštumo, lankstumo ir koordinacijos. Gimnastikos varžybos yra įtrauktos į vasaros Olimpinių žaidynių programą nuo pat jų atkūrimo – 1896 m.

Anastasija Burinskienė
Tel. +370 653 15 749

 
 
 
 

AEROBINĖ GIMNASTIKA

 

Aerobinė gimnastika – kilusi iš tradicinių aerobikos užsiėmimų – apima sudėtingus, didelio intensyvumo judesius pagal muziką. Gimnastai demonstruoja puikią koordinaciją, lankstumą ir jėgą.

 

Giedrė Dzindzelėtaitė
Tel. +370 674 77 431


 PLAUKIMAS

Plaukimas laikomas viena iš sveikiausių sporto šakų, nes judant vandenyje yra mažai apkraunami sąnariai. Be to, vandens temperatūra ir spaudimas skatinančiai veikia medžiagų apykaitą dėl intensyvesnio šilumos atidavimo. Teigiamai veikiama širdis, nuo kurios vandens spaudimas nuima dalį veninio spaudimo. Sportinio plaukimo tikslas – kuo greičiau įveikti tam tikrą atstumą tam tikru plaukimo būdu (laisvu stiliumi, peteliške, krūtine). Plaukimas yra populiari Olimpinė sporto šaka.

Raimondas Gincas
Tel. +370 686 52 573 

Jolanta Dulevičienė
Tel. +370 614 49 233