Tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „Elektrėnai Open – 2017“

Nuo senų laikų Elektrėnai garsėjo išskirtiniais ledo rūmais. Čia išaugo ne viena pasaulyje žinoma ledo ritulio žvaigždė. Tačiau šiuose išskirtinio dizaino ledo rūmuose treniruojasi netik ledo ritulininkai, greitojo čiuožimo čiuožėjai bet ir dailiojo čiuožimo sportininkai. Šių metų balandžio 8-9 dienomis Elektrėnų ledo rūmuose vyko tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „Elektrėnai Open – 2017“. Tai pirmosios Elektrėnuose tokios dailiojo čiuožimo varžybos. Varžybose vertintojų kolegiją sudarė tarptautinės kategorijos teisėjai iš Maskvos, Estijos, Prancūzijos, bei Lietuvos.
Besidomintiems daliojo čiuožimo sportu žiūrovai turėjo galimybę stebėti ir palaikyti sportininkus ne tik atvykę į ledo rūmus, bet ir stebėdami tiesioginę transliaciją internetu. Šiose varžybose dalyvavo dailiojo čiuožimo čiuožėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. Dviejų dienų varžybose dalyviai buvo suskirstyti į 13 amžiaus grupių. Puikiai pasirodė ir Elektrėnų savivaldybės sporto centro dailiojo čiuožimo sportininkai. Elektrėnų savivaldybės sporto centro dailiojo čiuožimo 27 sportininkai čiuožė skirtingose amžiaus grupėse. Pačių mažiausiųjų „Pre Chicks B“ Urtė Isabel Psūsaitė 3 vieta (trenerė R. Satkauskaitė). Berniukų grupėje Konstantinas Grigošaitis buvo vienintelis berniukas kuris atstovavo Elektrėnus „Chicks B Boys“ grupėje užėmė 1 vietą. (trenerė R.Satkauskaitė). „Chicks B Girls“ grupė buvo gausiausia grupė „Elektrėnau Open 2017“ varžybose, šioje grupėje varžėsi 17 čiuožėjų. Puikiai pasirodė ir ant antros vietos pakylos lipo R. Satkauskaitės auklėtinė Eglė Triponaitė. „Chicks A Girls“ puikiai pasirodė trenerės R.Satkauskaitės auklėtinė Adelija Katkutė užėmusi 2 vietą. „Spings B Girls“ grupėje ant pakylos lipo net dvi sporto centro auklėtinės garbingą 1 vietą užėmė Emilija Švenčionytė ( R.Satkauskaitė) 3 vietą iškovojo G.Žiboratitė auklėtinė Gabirelė Rinkevičiūtė. „Advanced Novice Girls“ Greta Marija Čugunovaitė puikiai atlikusi laisvąją ir trumpąją programas užėmė 3 vietą ( trenerė G.Žibortaitė). Vyriausioje varžybų grupėje Elektrėnus atstovavo R.Satkauskaitės auklėtinė Saulė Gečaitė bendroje įskaitoje po laisvos ir trumposios programos užėmė 3 vietą. Visi varžybų rezultatai čia http://esportocentras.lt/elektrenai_open_2017/index.htm
Atvykę svečiai tiek iš Lietuvos tiek ir kaimyninės Latvijos gyrė ledo rūmų grožį ir džiaugėsi galėdami dalyvauti varžybose bei žadėjo dar čia tikri sugrįžti ir su didesniu sportininkų būriu.