Lengvosios atletikos sezono apžvalga

Lengvaatlečiai baigė žiemos sezoną. Naujieji metai prasidėjo varžybų gausa. Sezonas prasidėjo Lietuvos rajonų jaunimo pirmenybėmis. Iškovoti 4 medaliai: Rokas Ašmena iškovojo sidabrą 600 ir 1000 m bėgimuose. Dovidas Petkevičius buvo 3 tarp sprinterių ir laimėjo savo pagrindinę rungtį - barjerinį bėgimą. Jaunieji lengvaatlečiai besiruošdami Lietuvos čempionatui išbandė jėgas atvirose Kauno pirmenybėse. Puikiai pasirodė ir asmeninius rekordus pasiekė vieviškiai Miglė Gliaudelytė (tolis ir aukštis, Karolina Vaitkevičiūtė (rutulys ,elektrėniečiai Danielius Monvtilas (rutulys), Deividas Malakauskas (sprintas ir 1000m ). Finaluose bėgo ir rezultatus gerino barjeristai Andrė Pranukevičiūtė ir Mantas Pečiulis.
Jaunoji Regvita Gackaitė pirmą kartą išbandė 1000 m kliūtinį bėgimą. iškovotas sidabro medalis. Bendroje įskaitoje tarp 30komandų Elektrėnų savivaldybės sporto centro komanda liko 10 vietoje. Barjeriniame bėgime Mantas Pečiulis buvo ketvirtas ,dar kartą pagerinęs savo rezultatą,o kliūtiniame bėgime bronzos medalį iškovojo Gabrielė Tomkevičiūtė, sidabrą Deividas Malakauskas. Broliai Ašmenos bandė jėgas atvirose Kauno jaunimo pirmenybėse: Rytis iškovojo trečią vietą 400m. bėgime , o Rokas iškovojo auksą 1500m. distancijoje.
Sausio 25d. Kaune vyko tradicija tapusios atviros sporto klubo,,NEMUNAS‘‘ 1000 m bėgimo varžybos. Nugalėtojos vardą pasisekė iškovoti tik jauniausių bėgikių grupėje startavusiai Regvitai Gackaitei. Patys mažiausi sausio 30d. startavo Kauno vaikučių daugiakovės varžybose: Nedas Pliskuskas, Ievutė Kalitkevičiūtė, Sigutė Tomkevičiūtė, Domantas Adomaitis. Geriausiai sekėsi sportiškos šeimos atžalai Gustui Taparauskui iš Kietaviškių, kuris kaip lygus su lygiais kovojo su kauniečiais.
Vasario 8 d. Kaune vyko Lietuvos jaunių čempionatas. Sandra Gurskaitė iš Beižionių iškovojo du medalius. Sidabras 1000 m ir auksas 3000 m distancijose. Iškovotą galimybė atstovauti Lietuvos rinktinę. Pirmas startas atstovaujant Lietuvos rinktinę – sėkmingas. bėgimas užtikrinta pergalė tarp Baltijos šalių bėgikių ir... diskvalifikacija (kažkur posūkyje apmaudžiai užminta linija). Atsakingas startas-patirties stoka.Viskas dar prieš akis!  Vasario 14-15 d. Šiauliuose Lietuvos jaunimo čempionatas. Iškovoti visų spalvų medaliai . Rokas Ašmena bronza 1500 m distancijoje, Dovidas Petkevičius sidabras šuolis į aukštį ir auksas barjerinis bėgimas.
Kovo 8 d. vyko tarptautinės Vilniaus sporto centro jaunučių varžybos. Asmeninius rekordus pasiekė Mantas Pečiulis( barjerai), Regvita Gackaitė (barjerai ir 1000m.). Šuolyje į aukštį aukso medalį iškovojo Miglė Gliaudelytė. Komandinių trikovių čempionato varžybos. Sportininkai dalyvauja pasirinktoje trikovėje. Asmeninių medalių neiškovojome. Elektrėnų savivaldybė sporto centro komanda 3 vietoje tarp Lietuvos rajonų ir savivaldybių. Komanda atstovavo šie sportininkai: D.Malakauskas, D.Burlingis, D.Montvilas , M.Gliaudelytė, G. Tomkevičiūtė,K.Vaitkevičiūtė ir M.Milerytė.