Jau 50 – asis bėgimas „Aplink Elektrėnų marias“!

Karštąją, birželio 20 dieną, Elektrėnuose vyko istorinis, jau 50 - asis bėgimas – pusė maratono ,,Aplink Elektrėnų marias“ ir X Lietuvos bėgimo taurės etapas, kurį organizavo Elektrėnų savivaldybė, Elektrėnų savivaldybės sporto centras, VšĮ Alytaus sporto draugija ir Asociacija „Gėrnėšys. Daugiau nei 200 Lietuvos bėgimo aistruolių (iš ankstinėje registracijoje buvo virš 400 dalyvių), kurie nepabijojo aukštos oro temperatūros atvyko į Elektrėnus.

Prieš startą pasveikinimo žodį tarė Elektrėnų savivaldybės mero pavaduotojas Raimondas Ivaškevičius. Elektrėnų savivaldybės sporto centro direktorius Alfredas Antanas Vainauskas išreiškė padėką ir įteikė atminimo dovaną šio bėgimo pradininkui ir vyr. teisėjui Aleksui Dirvanauskui, kuris ir 50 – ojo bėgimo dalyvius palydėjo į startą.

Pagrindinėje bėgimo „Aplink Elektrėnų marias“ 21,098 km rungtyje pirmas finišą pasiekė Aurimas Skinulis (Kauno BMK) rezultatu 01:17:19.4, nedaug atsiliko antrą vietą laimėjęs Jaunius Strazdas (Vilnius) 01:18:14.3, trečioje vietoje – Vaidas Ramanauskas (Kaunas) 01:20:43.9. Moterų tarpe pirmą vietą iškovojo Loreta Kančytė (Kaunas) 01:24:53.7, antra atbėgo Diana Banienė (Panevėžys) 01:28:28.0 ir trečia Erika Simaitė (Vilnius) 01:43:04.1.

10 km bėgime nugalėjo Tadas Matusevičius (Vilnius), jo laikas – 00:37:09.2, antras finišavo – Povilas Kliauza (Kaunas) rezultatu 00:41:37.1 ir trečias – Aleksandras Gorskij (Kaunas) 00:41:41.0. Tarp moterų greičiausiai distanciją įveikė Monika Elenska (Vilnius) 00:42:20.1, antra finišavo Vilija Gvildienė (Kaunas) 00:46:30.5, trečia – Eglė Juočytė (Birštonas) 00:51:48.7. Toje pačioje 10 km trasoje varžėsi ir šiaurietiško ėjimo dalyviai, kurių kasmet vis daugėja. Tarp vyrų pirmas atžingsniavo Juozas Gudeliūnas iš Elektrėnų sav. 01:16:45.0, o antras - Sigitas Pranaitis iš Vilniaus 01:17:13.1. Moterų tarpe vietas išsidalino: 1. Svetlana Bulavko (Vilnius) 01:30:18.1, 2. Jurgita Žirkauskaitė (Panevėžys) 01:30:18.2, 3. Laima Kontaimienė (Kaunas) 01:37:25.1.

Kurie nenorėjo bėgti ilgų distancijų, dalyvavo 1200 m FUN RUN bėgime:
1. Mindaugas Keršelis (Varėna) 00:03:46.2
2. Povilas Kačinskas (Vilnius) 00:03:56.9
3. Slavikas Kevra 00:04:06.7
1. Anna Teriaeva (Trakai) 00:04:13.3
2. Paulina Šepetytė (Riešė) 00:04:36.5
3. Patricija Lapunaitė (Paberžė) 00:04:37.5

Mažieji bėgikai džiaugsmingai bėgo 400 m.

Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, nugalėtojams įteiktos taurės, Elektrėnų savivaldybės įsteigti piniginiai prizai bei rėmėjų skirtos dovanėlės.

Elektrėnų savivaldybės sporto centras dėkoja visiems padėjusiems organizuoti 50 – ąjį bėgimą „Aplink Elektrėnų marias“. Atskirą padėką reiškiame: Elektrėnų policijos komisariatui, Apsaugos tarnybai „G4S“, Vievio sveikatos priežiūros centrui.