Dziudo Europos Taurėje Sidabras

Šių metų balandżio 21-22 dienomis Čekijos mieste Teplice vyko Dziudo Europos jaunių U-18 taurės varžybos, kuriose dalyvavo 750 dalyvių iš 37 valstybių. Tame tarpe ir 3 sportininkai iš Elektrėnų, tai Liveta Šubinaitė, Džeraldas Lazoraitis ir Justina Kmieliauskaitė.
Pirmasis kovas pradėjo Džeraldas Lazoraitis, kuris pirmą susitikimą laimėjo prieš Argentinos atstovą, antrame susitikime nusileido Prancūzijos atstovui ir taip į tolimesnį varžybų etapą nepateko. Liveta Šubinaitė taip pat pirmą susitikimą laimėjo prieš Latvijos atstovę, o antroje kovoje nusileido stipriai Serbijos sportininkei ir į tolimesnį varżybų etapą nepateko.
Toliau savo kovas pradėjo Justina Kmieliauskaitė, kuri įveikė Latvijos, Prancūzijos bei Brazilijos sportininkes ir pateko į finalą nugalėjusi Lenkijos atstovę.

Finalinėje kovoje Justina per pratęsimą teisėjų sprendimu nusileido Pasaulio reitingo 2 numeriui Olandijos atstovei. Šiuo metu Justina Kmieliauskaitė Pasauliniame reitinge  iš 74 reitinguotų sportininkių yra 5-oje pozicijoje.
Sveikinam Justiną ir jos trenerį Ramūną Žemaitaitį su sidabro medaliu ir linkime ateityje aukštų rezultatų.