Čempionais Lietuvos sporto vilčių vandensvydžio žaidynėse tapo Kauno I komanda

Elektrėnuose pasibaigė Lietuvos sporto vilčių vandensvydžio žaidynės, kuriose rungėsi Vilniaus (I ir II), Kauno (I ir II) bei Alytaus ir Elektrėnų komandos. Nugalėtojais tapo Kauno I komanda, vadovaujama trenerių Rimvydo ir Artūro Šimanskų. Favoritais laikyti kauniečiai nesunkiai įveikė Kauno II (25-5), Elektrėnų (32-4), bei Vilniaus II komndą (28-3), tačiau pasipriešinimo sulaukė rungtynėse su Artūro bei Tomo Vainikonių treniruojama Alytaus komanda, kuri tik dėl nelygiaverčio atsarginio suolelio, turėjo pripažinti kauniečių pranašumą rezultatu (4-8). 

 Iššūkį favoritams metė sostinės pirmoji rinktinė treniruojama Nerijaus Papaurėlio bei Tadeuš Pašuk. Vilniečiai nors ir pralaimėję Alytaus vandensvydininkams rezultatu (5-7), jau pirmą kėlinį pirmavo (3-0) ir nežiūrint į didžiulias kauniečių pastangas, pergalės iš savo rankų neišleido bei triumfavo įvekdami varžovus (7-6).
Po šių rungtynių trys komandos surinko po lygiai taškų ir tik dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio tarpusavio rungtynėse, čempionais tapo Kauno I rinktinė. Antrąją vietą iškovojo Vilniaus pirmoji komanda, treti liko Alytaus vandensvydininkai.
Kauno II komanda nugalėjusi Vilniaus II (8-3) bei Elektrų komandą (13-10) užėmė ketvirtąją vietą, na o po lygiųjų (8-8) tarp Elektrėnų ir Vilniaus II komandos, pastaroji dėl geresnių įvarčių santykio buvo penkta, šeimininkai tenkinosi paskutine šešta vieta.
Šiose žaidynėse gerai dirbo teisėjų Audriaus Šečkaus (vyr. teisėjas) bei Anatolijaus Asajavičiaus (vyr. sekretorius) vadovaujama teisėjų brigada. Jie buvo apdovanoti specialiais žaidynių organizatorių prizais (sportiniai marškinėliais), kuriuos įteikė Elektrėnų savivaldybės admininstracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Grybauskas bei federacijos prezidentas Viktoras Tonkich.
Federacijos generalinis sekretorius Rolandas Vizgirda padėkojo sportininkams už atkaklias kovas bei varžybų šeimininkams, sporto centro direktoriui Audriui Valaišai bei sporto organizartorei Neringai Milašienei už suteiktas puikias sąlygas sportininkams ir teisėjams, rengiant Lietuvos sporto vilčių žaidynes.
Šiomis varžybomis pirmo pusmečio sezonas federacijai dar nesibaigė. Jau šią savaitę Elektrėnuose bus surengtos vaikų U-12 pirmenybės.