Buriavimo Rs feva pasaulio čempionatas

Travmundėje su stipriu gūsingu vėju 25-28 mazgai baigėsi Rs feva pasaulio čempionatas. Paskutinę dieną itin stabiliai plaukusi Nojaus Volungevičiaus ir Viliaus Račiūno ( Elektrėnų sporto centro auklėtiniai) įgula sugebėjo iš vienuoliktos vietos į skrieti į trečią...

LIETUVIAI iškovojo III VIETĄ...

Čempionai tapo fantastiškai pavėjui lėkę prancūzai Lisandru BUNEL Thomas KUNTZE, antri Italai Francesco TRUCCHI Massimiliano SCALZULLI.

Merginų įskaitoje nuostabus rezultatas Rūta Mažunavičiūtė ir Meda Rimaitė (Neringos sporto mokyklos ir Šiaulių sm"Atžalynas" auklėtinės) lipa ant pakylos

III vieta LTU MERGINOS

Pirmą kart Rs feva istorijoje,net keturios LTU įgulos pateko į auksinį laivyną, be bronzininkų puikiai lenktyniavo jaunasis buriavimo talentas Pijus Striokas ir įgulos narys Mykolas Kažemėkas iš Vilkaviškio....O Augustas Žaliauskas ir Arvydas Gutauskas visus nustebino patekimu į auksinį laivyną . Tai puiki Marijampolės buriuotojų klubo istorijos akimirka.

Sidabriniame laivyne II vietą iškovojo Auksė Uršulė Rudzikaitė ir Brigita Aukščionytė . Būti bet kurio laivyno viršuje geras pasiekimas.

Viso LTU atstovavo net devynios komandos.