Bėgimas „Aplink Elektrėnų marias“ buvo „šlapias“

Birželio 24 d. Elektrėnuose vyko tradiciniu tapęs pusę maratono 47-asis bėgimas „Aplink Elektrėnų marias“. Kaip ir per kiekvienas Jonines, taip ir šiemet pliaupė lietus ir lydėjo griaustinis su žaibais.
Tačiau daugelis bėgikų pripažino, kad bėgti per lietų nėra blogai. Apie 300 dalyvių varžėsi skirtingose distancijose (1200 m, 10 km, 21,098 km).
Vyrų tarpe pusę maratono 21,098 km antrus metus iš eilės pergalę iškovojo Mindaugas Viršilas (Raseiniai), distanciją įveikė per 1.11:45 val., antrą vietą – Remigijus Šnioka (Vilnius) 1.12:12 val., trečią – Darius Sadeckas (Vilnius) 1.13:03 val., ketvirtą - Jaunius Strazdas (Vilnius) 1.13:37 val., penktą – Andrej Jegorov (Vilnius) 1.14:46 val. Tarp moterų pusę maratono distancijoje pirmąsias penkias vietas iškovojo: 1. Lina Batulevičiūtė (Vilnius) 1.23:52 val.; 2. Eurelija Venskaitytė (Vilnius) 1.25:44 val.; 3. Gitana Akmanavičiūtė (Kaunas) 1.28:18 val.; 4. Dalia Lukošienė (Šiaulių raj.) 1.32:59 Val.; 5. Monika Gotcaitytė (Vilnius) 1.33:00 val. Visi šie dalyviai buvo apdovanoti taurėmis ir Elektrėnų savivaldybės įsteigtais piniginiais prizais.
Be pusės maratono vyko 10 km bėgimas, 10 km šiaurietiškas ėjimas ir 1200 m bėgimas.
Iš elektrėniečių pasižymėjo: Marius Suchockas bėgdamas 10 km amžiaus grupėje V14 užėmė trečią vietą 00.49:29 val.; Sandra Gurskaitė 10 km distancijoje amžiaus grupėje M16 pirma vieta 00.51:48 val.; distancijoje 1200 m vyrų tarpe antrą vietą laimėjo Vladislovas Rudzinskas 00:04:34, trečią – Gintaras Montvilas 00:05;07 ir moterų tarpe pirmą vietą iškovojo Regvita Gatckaitė rezultatu 00:04:47.
Greičiausias elektrėniškis Vilius Jorudas pusę maratono įveikė per 1.27:32 val. Vyriausias bėgimo dalyvis Jonas Vilčinskas, 87 metų vilnietis, distanciją 21,098 km baigė per 2.00:36 val., o jauniausiam renginio dalyviui Ąžuolui Baubliui iš Elektrėnų tik 1 metukai. Gausiausiai dalyvavusi organizacija – „Bėgimo klubas“.
Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis bei rėmėjų įsteigtais prizais.
Šį renginį organizavo Elektrėnų savivaldybė, Elektrėnų savivaldybės sporto centras, VšĮ Lietuvos bėgimo taurė ir Asociacija „Gėrnešys“. Pastarieji atlieka didelę dalį organizacinio pasiruošimo bėgimui. Taip pat dėkojame LSD „Žalgiris“, Elektrėnų seniūnijai, Elektrėnų policijos komisariatui ir UAB „G4S Lietuva“, kurie prisidėjo organizuojant kasmetinį bėgimą „Aplink Elektrėnų marias“.
Nepaisant lietingo oro ir keblumų dėl stadiono rekonstrukcijos, taip pat dėka visų darbuotojų prisidėjusių organizuojant bėgimą, renginys praėjo puikiai.