Baidarių ir kanojų varžybos „Galvės - Brača sport“ regata.

Dvi dienas - birželio 17 ir 18 d., Trakuose, ant Galvės ežero, vyko tarptautinė „Galvės - Brača sport“ regata. Joje varžėsi geriausi Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai bei svečiai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Rusijos. Tarp jų ir Elektrėnų sporto centro auklėtiniai. Šioje regatoje buvo kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl „Brača sport“ įsteigtų prizų. Pirmą varžybų dieną vaikinai varžėsi 1000 m nuotolyje, o merginos - 500 m. Baidarininkė Gintarė Pališauskaitė iškovojo aukso medalį, kanojininkas Dominykas Pažėra sidabro medalį. Artūras Golovač, irkluodamas dviviete kanoja su porininku visaginiečiu, iškovojo 4-ą vietą. Antrą varžybų dieną vyko 200 m sprinto rungtys. Čia Gintarei ir vėl sekėsi puikiai - mergina iškovojo sidabro medalį, Dominykas vienviete, o Artūras dviviete kanoja iškovojo 4-as vietas. Šiose varžybose buvo vykdoma atranka į Europos olimpinį jaunimo festivalį Vengrijoje, į kurį patekti galėjo tik vienas kanojininkas. Džiugu, kad juo tapo Dominykas.