Lietuvos moksleivių baidarių ir kanojų čempionatas

Dvi dienas liepos 11-12 Šiauliuose, ant Talkšos ežero, vyko Lietuvos moksleivių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jame dalyvavo ir mūsų Elektrėnų sporto centro 8 auklėtiniai. Pirmą varžybų dieną vaikinai startavo 1000 m, o mergaitės 500 m nuotolyje vienvietėmis ir dvivietėmis valtimis. Antrą varžybų dieną varžybos vyko 200 m nuotolyje. Elektrėnų komandai sekėsi puikiai , irkluotojai iškovojo 14 aukso, 4 sidabro ir 6 bronzos medalius. Varžybų čempionais tapo: Gintarė Pališauskaitė, Artūras Golovač, Dainius Medekša, Adas Stefanovič, Lukas Kybartas, čempionato prizininkais - Dominykas Builo, Viltė Karlapavičiūtė ir Danielius Stefanovič. Šis čempionatas mūsų komandos nariams buvo labai svarbus, nes Gintarė, Artūras ,Dainius ir Dominykas iškovojo teisę atstovauti Lietuvą Vengrijoje rugsėjo 17-20 dienomis „Olympic Hopes" - Olimpinių vilčių regatoje (šios varžybos yra neoficialus pasaulio čempionatas). Labai džiaugiuosi vaikų pasiekimais, iškovojo 24 medalius. Tikiuosi ir ateityje gerų rezultatų. Noriu padėkoti Elektrėnų savivaldybės sporto centrui, kuris padėjo pasiruošti ir dalyvauti čempionate.