IX Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalai

Rekordiškai daug dalyvių IX Lietuvos seniūnijų žaidynių fialinėse varžybose rugsėjo 17 d. sulaukę Kėdainiai išaiškino 2016 metų žaidynių nugalėtojus.

Utenos rajono savivaldybės delegacija gausiausiai dalyvavusi finaliniame etape, o taip pat sėkmingai pasirodžiusi II etapo varžybose, apgynė pernai iškovotą titulą. II vietą laimėjo Šilalės rajono savivaldybė, o III vietoje liko Klaipėdos rajono savivaldybė.
Savivaldybėse turinčiose miestų statusą situacija lyginant su 2015 metais pasikeitė – nugalėtoja tapo Marijampolės savivaldybė, II – Klaipėdos miesto savivaldybė, III – Kauno miesto savivaldybė. Elektrėnų savivaldybei atstovavo šaškių, šachmatų, smiginio ir moterų paplūdimio tinklinio komandos. Šiais metais arčiausiai prizininkų IV vietoje liko smiginio komanda ( Roma Ramanauskienė, Saulius Bauras, Rytis Šakys).