Tarptautinis dziudo turnyras „Vaikų pasaulis 2018“

Šių metų birželio 2-3 dienomis Elektrėnų ledo rūmuose vyko tradicinis dziudo tarptautinis turnyras „Vaikų pasaulis 2018“.
Birželio 2 dieną ant tatamio kovojo sportininkai amžiaus grupės: U-12 mergaitės ir berniukai  ir U-16 berniukai. U-12 amžiaus grupėje kovoję Elektrėnų  sportininkai užėmė net tris pirmas vietas: Antanas Arlauskas sv. kat. iki 34 kg, Žygimantas Karalevičius sv. kat. iki 42 kg ir Lukas Kybartas sv. kat. iki 50 kg. Antrąją vietą iškovojo Rokas Makulavičius sv. kat. iki 25 kg. Trečiąsias vietas laimėjo Erikas Akulevičius sv. kat. iki 27 kg, Natas Aleksejūnas sv. kat. iki 30 kg, Dautartas Mozgo sv. kat. iki 34 kg ir Anastasija Dzikovič svorio kategorijoje iki 40 kg. U-16 amžiaus grupėje Elektrėnų sportininkas Markas Matkevičius iškovojo trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 60 kg.
Antrąją varžybų dieną kovojo berniukai U-14 amžiaus grupėje, mergaitės U-16 ir vaikai U-10. Elektrėnų savivaldybės sporto centro ir Sveikatingumo ir sporto klubo „Draugystė“ sportininkai laimėjo net aštuonis medalius. Antrąsias vietas iškovojo: Girius Kulevičius sv. kat. iki 46 kg, Lukas Kybartas sv. kat. iki 50 kg ir Adas Stefanovič sv. kat. iki 55 kg. Trečiąsias vietas užemė: Lukas Kliusevičius sv. kat. iki 30 kg, Rokas Sabonis  ir Antanas Arlauskas sv. kat. iki 34 kg. Klaidas Pulauskas sv. kat. iki 42 kg ir Danielius Stefanovič sv. kat. iki 46 kg. Vaikų amžiaus grupėje kovojo sportininkai gimę  2009 m. ir jaunesni. Šioje amžiaus grupėje antros vietos medaliais džiaugėsi Rokas Makulavičius sv. kat. iki 25 kg ir Natas Aleksejūnas sv. kat. iki 30 kg.

Sveikiname sportininkus su pasiektais rezultatais!