Lengvaatlečių pasirodymas atvirose pirmenybėse

Vasario mėnesį mūsų jauniausieji lengvaatlečiai, besiruošdami Lietuvos čempionatui dalyvavo atvirose Šiaulių ir Kauno pirmenybėse. Medalius iškovojo Simas Taparauskas, Laurynas Gackas, Urtė Stoškutė, Harutyun Kurdyan, o Emanuelė Balsytė, Nedas Pliskauskas pasipuošė aukso medaliais. Paskutinę vasario dieną Panevėžyje vykęs Lietuvos vaikų čempionatas nebuvo toks sėkmingas: Emanuelė Balsytė 1000 m distancijoje iškovojo 5 vietą. Vienintelį medalį pasisekė laimėti tik Laurynui Gackui, kuris beveik metru pagerino savo rezultatą rutulio stūmime ir iškovojo bronzos medalį.
Viena diena anksčiau vasario 28d. grupelė pajėgiausių mūsų jaunučių grupės sportininkų dalyvavo Panevėžyje tradicinėse tarptautinėse ,,NEVĖŽIO taurės" varžybose: čia triumfavo dvi pajėgiausios mūsų lengvaatletės: Miglė Gliaudelytė, šuolyje i aukštį net 6cm pagerinusi savo asmeninį pasiekimą 1m.55cm ir Regvita Gackaitė 1000 m bėgime iškovojusi auksą.