Finišavo 2016 m. Elektrėnų savivaldybės atviras pavasario krepšinio turnyras

Finišavo Elektrėnų savivaldybės atviras pavasario krepšinio turnyras.
Penktadienio vakarą paaiškėjo turnyro čempionai ir prizininkai. Dėl trečios vietos kovojo „Boen Lietuva“ ir Elektrėnų PGT komandos. Per pirmuosius tris kėlinius rezultatas buvo apyligis ir viskas paaiškėjo tik ketvirto kėlinio metu. „Boen Lietuva“ krepšininkai užbaigdami iš eilės kelias atakas tritaškiais įgijo 10 taškų persvarą, kurią išsaugojo iki rungtynių pabaigos laimėdami rezultatu 84-77.

Finale susitiko Kruonio „Žaibas“ ir KK „Žiežmariai“. Kova taškas į tašką vyko pirmas 20 minučių. Po ilgosios pertraukos „Žaibas“ persvėrė ne tik rungtynių rezultatą, bet įgijo 5 taškų persvarą, kurią toliau vis didino ketvirtąjame kėlinyje ir užtikrintai šventė pergalę 92-78.
Komandos: 1. Kruonio „Žaibas“ 2. KK „Žiežmariai“ 3. „Boen Lietuva“ buvo apdovanotos medaliais, taurėmis, prizais.
Asmeniniais prizais apdovanoti žaidėjai: rezultatyviausias - Darius Gervickas, naudingiausias – Evaldas Černiauskas, naudingiausias EPKT ir Final 4 – Martynas Šumskis, taikliausias – Justinas Kursevičius, kovingiausias – Karolis Kursevičius, perspektyviausias – Lukas Jančiauskas.