2016m. XII Tarptautinis baidarių ir kanojų irklavimo varžybos „Talkšos regata“

Rugpjūčio 26-28 dienomis Šiauliuose vyko 12-oji tarptautinė baidarių ir kanojų Talkšos regata, į kurias dalyviai suvažiavo ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos bei Rusijos. Varžybose dalyvavo ir mūsų Elektrėnų sporto centro irkluotojai, kurie varžėsi 500m nuotolyje dvejose amžiaus grupėse. Geriausiai varžybose pasirodė Gintarė Pališauskaitė, kuri iškovojo 3 aukso ir 1 bronzos medalį. Gintarė plaukė vienviete, dviviete ir keturviete baidare, bei vienviete kanoja. Šioje grupėje dvivietėmis kanojomis startavę Artūras Golovač ir Irmantas Brazys taip pat pasirodė puikai - Artūras laimėjo aukso, o Irmantas sidabro medalį.

Jaunių grupėje Dominykas Pažėra ir Rokas Steponavičius irklavo keturvietėje kanojoje ir iškovojo trečią vietą. Vaikai džiaugėsi ne tik puikiais varžybų rezultatais, bet ir Šiauliuose vykusia stovykla, kurios metu buvo aplankytas Kryžių kalnas bei sutikti olimpiečiai Edvinas Ramanauskas ir Aurimas Lankas. Tai jau 10-os varžybos šį sezoną, kurių metų yra laimimos aukščiausios vietos, o namo parvežami medaliai.