2016.06.25-26 dienomis Šiauliuose ant Talkšos ežero vyko Lietuvos moksleivių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.

Elektrėnų sporto centro sportininkai Dominykas Pažėra, Rokas Steponavičius, Irmantas Brazys, Artūras Golovač ir Gintarė Pališauskaitė. Pirmą varžybų dieną varžybos vyko 1000m ir 500m nuotoliuose. Mergaičių grupėje Gintarė, irkluodama 500m vienviete baidare iškovojo aukso medalį. Artūras berniukų grupėje 1000m irkluodamas vienviete ir dviviete kanoja su šiauliečiu Ignu Serafinu iškovojo sidabro medalius. Taip pat gerai berniukų grupėje 1000m irklavo Irmanto ir šiauliečio Ernesto Bucio tandemas, iškovodami bronzos medalius. Jaunučių grupėje Rokas su plungiškiu Mantu Gadeikiu 1000m dviviete kanoja iškovojo bronzos medalius. Ne ką prastesni rezultatai buvo ir antrą varžybų dieną 200m nuotolyje. Čia vėl puikiai startavo Gintarė, vienviete baidare iškovodama antrą aukso medalį, nepalikdama varžovėms jokių vilčių nugalėti. Artūras vienviete kanoja buvo trečias, dviviete kanoja su Ignu antri. Irmantas su Ernestu dviviete kanoja - treti. Jaunučių grupėje vienviete kanoja irkluodamas Dominykas liko ketvirtas. Čempionate iškovoti devyni medaliai, du aukso, trys sidabro, keturi bronzos. Čempionato metu buvo vykdoma atranka. į OLYMPIC HOPES regatą, kuri vyks Vengrijoje (Segete) rugsėjo 23-25 dienomis. Į Lietuvos rinktinę pateko Gintarė Pališauskaitė, Dominykas Pažėra ir Artūras Golovač.