11 medalių Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate

2018 m. liepos 20-22 dienomis Trakuose, ant Galvės ežero vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jame varžėsi patys stipriausi Lietuvos sportininkai - irklavimo elitas, kadangi varžybose buvo vykdoma atranka į Pasaulio čempionatą. Čia dalyvavo 4 Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai: Gintarė Pališauskaitė, Dominykas Pažėra, Rokas Steponavičius ir Irmantas Brazys. Jau pirmą varžybų dieną mūsų sportininkai pasiekė labai aukštus rezultatus - Gintarė Pališauskaitė 500 m nuotolyje iškovojo net du aukso medalius - vienviete ir dviviete baidarėmis. Irkluodama keturviete baidare Gintarė taip pat pasirodė puikiai - iškovojo sidabro medalį. Dominykas Pažėra irkluodamas 500 m nuotolyje vienviete kanoja laimėjo bronzos medalį. Antrą varžybų dieną mūsų sportininkai vėl skynė laurus, 1000 m nuotolyje iškovoti 3 medaliai - Gintarė irkluodama keturviete baidare užėmė 1-ą vietą,  Dominykas vienviete kanoja 3-ią vietą, o Rokas Steponavičius irkluodamas keturviete kanoja iškovojo bronzos medalį. Trečią dieną varžybos vyko 200 m nuotolyje - tai sprinto rungtis. Tai daugiausiai dėmesio susilaukusi rungtis, labiausiai traukianti žiūrovus. Čia Gintarė vienviete baidare iškovojo aukso, o dviviete ir keturviete baidarėmis du sidabro medalius. Čempionato metu iškovota 11 medalių, iš kurių net 7 - Gintarės. Šių varžybų metu ji tapo daugkartine Lietuvos čempione. Aš, kaip treneris, labai norėčiau padėkoti Elektrėnų savivaldybės sporto centrui, kuris prisideda prie mūsų auklėtinių aukštų rezultatų. Vaikai yra nuolatos aprūpinami labai geru irklavimo inventoriumi, o tai yra labai svarbu siekiant aukštų rezultatų. Jau šį savaitgalį Gintarė ir Dominykas atstovaus Lietuvą Pasaulio jaunių ir jaunimo čempionate Plovdive, Bulgarijoje. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi tokiais auklėtiniais, manau, jie dar ne kartą garsins Elektrėnų savivaldybę savo pasiekimais.